AquaBabes 2019

Čistý talent, vibrující energie a touha něco změnit. To všechno mají společné Viah, Eleni, Aiko, Zuzka a Simona s Denisou. Výrazné individuality, které se rozhodly vtisknout svou nezaměnitelnou podobu letošnímu projektu AquaBabes. Nečekejte jeden song, nečekejte jeden hudební styl. Naším cílem je dát prostor čistému talentu, ukázat, jak se tvoří hudba, a rozvibrovat české hudební vody. Podaří se to? Uvidíme…

Jak se tvoří song, videa ze soustředění, intimní zpovědi holek a spoustu dalšího sleduj na našem Youtube!

AquaBabes jste mohli vidět zpívat živě na Mattoni koktejl festivalu, nebo během filmového festivalu v Karlových Varech. Prohlídněte si fotky z koncertů a ze zákulisí a stay tuned, další vystoupení a road show plánujeme v sprnu!

    Minulé ročníky

    Aiko
    Ahooj! Jsem Ája, ale říkám si Aiko. Miluju cestování (speciálně japonskou kulturu), když jsou věci organizované a samozřejmě hudbu. Jsem psí člověk. A pokud se kamarádíme, pravděpodobně neustále slýcháte moje sebeironizující vtípky. Mluvím 4 jazyky, ale mám z toho v hlavě čas od času binec. První kytaru jsem si vybrala jenom podle toho, že byla hezká. Chudák pán, snažil se mě donutit si alespoň poslechnout jak hraje. Nevyšlo. A už jsem Vám říkala, že jsem vždycky všude pozdě?