AquaBabes 2019

Čistý talent, vibrující energie a touha něco změnit. To všechno mají společné Viah, Eleni, Aiko, Zuzka a Simona s Denisou. Výrazné individuality, které se rozhodly vtisknout svou nezaměnitelnou podobu letošnímu projektu AquaBabes. Nečekejte jeden song, nečekejte jeden hudební styl. Naším cílem je dát prostor čistému talentu, ukázat, jak se tvoří hudba, a rozvibrovat české hudební vody. Podaří se to? Uvidíme…

Jak se tvoří song, videa ze soustředění, intimní zpovědi holek a spoustu dalšího sleduj na našem Youtube!

AquaBabes jste mohli vidět zpívat živě na Mattoni koktejl festivalu, nebo během filmového festivalu v Karlových Varech. Prohlídněte si fotky z koncertů a ze zákulisí a stay tuned, další vystoupení a road show plánujeme v sprnu!

    Minulé ročníky

    Viah
    Jsem minimalistka. Potrpím si na kvalitní kávu a čaj. Ve dne floristka, po nocích beatmakerka. Miluju Kanyeho Westa. Tancuju od svých 3 let, ale zároveň jsem schopná upadnout na rovině. Chybí mi Vietnam, a to jsem v něm dohromady strávila tak půl roku. Chtěla bych více rozumět aromaterapii. Kurkumu jsem schopná hodit do každého jídla. Neumím se o věcech bavit povrchně, baví mě hlubší myšlenky.