AquaBabes 2019

Čistý talent, vibrující energie a touha něco změnit. To všechno mají společné Viah, Eleni, Aiko, Zuzka a Simona s Denisou. Výrazné individuality, které se rozhodly vtisknout svou nezaměnitelnou podobu letošnímu projektu AquaBabes. Nečekejte jeden song, nečekejte jeden hudební styl. Naším cílem je dát prostor čistému talentu, ukázat, jak se tvoří hudba, a rozvibrovat české hudební vody. Podaří se to? Uvidíme…

Jak se tvoří song, videa ze soustředění, intimní zpovědi holek a spoustu dalšího sleduj na našem Youtube!

AquaBabes jste mohli vidět zpívat živě na Mattoni koktejl festivalu, nebo během filmového festivalu v Karlových Varech. Prohlídněte si fotky z koncertů a ze zákulisí a stay tuned, další vystoupení a road show plánujeme v sprnu!

    Minulé ročníky

    Zuzka
    Prcek, hobit, liliput. Tichá voda, co břehy mele jen občas. Všude zakopávám, všechno rozbíjím a říkám nevhodný věci v nevhodných situacích. Hrála jsem na pět nástrojů. Neumím hrát ani na jeden. Na podiu až moc často zapomínám text. Chci pitbula a všichni jsou z toho nešťastný. Zajímají mě ezo věci, ale lidi to neradi slyší, tak to nikde neříkám. Miluju divadlo, poezii a anglickou historii. Občas jsou chvíle, kdy ráda riskuju. (viz moje maturita z biologie a chemie)