AquaBabes 2019

Čistý talent, vibrující energie a touha něco změnit. To všechno mají společné Viah, Eleni, Aiko, Zuzka a Simona s Denisou, které tvořily hudební platformu AquaBabes 2019. Složily spolu 4 songy, natáčely videoklip, vydaly se na Roadtrip a odehrály několik koncertů. Podívejte se na YT na jejich společnou cestu.

Jak se tvoří song, videa ze soustředění, intimní zpovědi holek a spoustu dalšího sleduj na našem Youtube!

AquaBabes jste mohli vidět zpívat živě na Mattoni koktejl festivalu, při otevírání Občanské Plovárny, během filmového festivalu v Karlových Varech a vydaly se také na vlastní Road Show. Prohlédněte si fotky z koncertů a ze zákulisí na Instagramu nebo Facebooku.

Minulé ročníky

Aiko
Ahooj! Jsem Ája, ale říkám si Aiko. Miluju cestování (speciálně japonskou kulturu), když jsou věci organizované a samozřejmě hudbu. Jsem psí člověk. A pokud se kamarádíme, pravděpodobně neustále slýcháte moje sebeironizující vtípky. Mluvím 4 jazyky, ale mám z toho v hlavě čas od času binec. První kytaru jsem si vybrala jenom podle toho, že byla hezká. Chudák pán, snažil se mě donutit si alespoň poslechnout jak hraje. Nevyšlo. A už jsem Vám říkala, že jsem vždycky všude pozdě?