AquaBabes 2019

Čistý talent, vibrující energie a touha něco změnit. To všechno mají společné Viah, Eleni, Aiko, Zuzka a Simona s Denisou, které tvořily hudební platformu AquaBabes 2019. Složily spolu 4 songy, natáčely videoklip, vydaly se na Roadtrip a odehrály několik koncertů. Podívejte se na YT na jejich společnou cestu.

Jak se tvoří song, videa ze soustředění, intimní zpovědi holek a spoustu dalšího sleduj na našem Youtube!

AquaBabes jste mohli vidět zpívat živě na Mattoni koktejl festivalu, při otevírání Občanské Plovárny, během filmového festivalu v Karlových Varech a vydaly se také na vlastní Road Show. Prohlédněte si fotky z koncertů a ze zákulisí na Instagramu nebo Facebooku.

Minulé ročníky

Zuzka
Prcek, hobit, liliput. Tichá voda, co břehy mele jen občas. Všude zakopávám, všechno rozbíjím a říkám nevhodný věci v nevhodných situacích. Hrála jsem na pět nástrojů. Neumím hrát ani na jeden. Na podiu až moc často zapomínám text. Chci pitbula a všichni jsou z toho nešťastný. Zajímají mě ezo věci, ale lidi to neradi slyší, tak to nikde neříkám. Miluju divadlo, poezii a anglickou historii. Občas jsou chvíle, kdy ráda riskuju. (viz moje maturita z biologie a chemie)